Sala audytoryjna znajduje się na parterze Centrum Konferencyjnego Kopernik, jej powierzchnia to 455 m². Sala jest wyposażona w profesjonalną reżyserkę z nagłośnieniem do 8 mikrofonów, 280 tapicerowanych krzeseł, duży ekran (6,5 x 3,66 m).
Klimatyzacja
Zaciemnienie regulowane
Dostęp do światła dziennego
Nagłośnienie sufitowe
Internet Wi-Fi
Projektor
Ekran wbudowany
Tablica
Flipchart
Mikser audio
TV / monitor LCD
Regulowane oświetlenie
Wygłuszenie
Prąd - gniazdo trójfazowe
Scena / podest
Brak kolumn
Wjedzie samochód
Inne przestrzenie w Centrum konferencyjne w Centrum Nauki Kopernik
Lokalizacja:
Centrum konferencyjne znajduje się na terenie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wejście do niego usytuowane jest od strony ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i sąsiaduje z wejściem głównym do Centrum Nauki Kopernik.
Architektura:
Nowoczesny budynek projektu biura RAr-2 Laboratorium Architektury (Magdalena Gilner i Jan Kubec) z Rudy Śląskiej (z 2005 r.), obiekt otwarto w 2010 r.
Sale konferencyjne:
Centrum dysponuje: salą audytoryjną…
Skontaktuj się z obiektem
Anna Jasińska
Dział Organizacji Konferencji i Imprez
Bezpośrednio
Bezpłatnie
Odpowiedź w 24h
Korzystamy z ciasteczek
Klikając przycisk Zaakceptuj lub zamykając okno za pomocą przycisku "X", pozwalasz nam w pełni dostosować serwis konferencje.pl do Twoich preferencji.
Korzystamy z plików cookies głównie po to, aby zwiększyć użyteczność serwisu, zapewnić bezpieczeństwo na stronie oraz zbierać dane statystyczne, aby zapewnić najwyższą jakość usług.
Ciasteczka funkcyjne – używane do zapisania informacji czy zalogowaliśmy Cię do systemu. Bez tych ciasteczek funkcja logowania do serwisu nie mogłaby działać, nie moglibyśmy także zapisać informacji o Twojej decyzji dotyczącej ustawień ciasteczek
Ciasteczka Google Analytics – używane do pomiaru wydajności serwisu oraz analizy zachowań użytkowników w celu usprawniania jakości usług serwisu konferencje.pl. Bez nich nie bylibyśmy w stanie analizować i eliminować błędów w witrynie
Ciasteczka LeadBooster Chat – używane w celu wyświetlenia widgetu kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi