Bieszczady – znajdź idealne miejsce na konferencję
Konferencje.pl    /    Przewodniki i kolekcje    /    Sale konferencyjne: Bieszczady

Sale konferencyjne: Bieszczady

Organizujesz konferencje w Bieszczadach? W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o województwie oraz hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne w Bieszczadach.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 12
Dostępne po zalogowaniu

Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec

  • 100
  • 100
  • 62
Dostępne po zalogowaniu

Gościniec nad Sawą

  • 120
  • 150
  • 23
Dostępne po zalogowaniu

Hotel Górski PTTK

  • 60
  • 66
  • 98
Dostępne po zalogowaniu

Hotel Skalny SPA

  • 150
  • 250
  • 180
Dostępne po zalogowaniu

Stara Warzelnia

  • 260
  • 160
  • 70
Dostępne po zalogowaniu

Caryńska Resort & SPA

  • 100
  • 100
  • 82
Dostępne po zalogowaniu

Rewita Solina

  • 600
  • 1320
  • 466
Dostępne po zalogowaniu

Chutor Kozacki w Dolinie Koni

  • 130
  • 231
  • 80

Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady. Albo przynajmniej rzuć wszystko na chwilę i zastanów się nad organizacją konferencji w Bieszczadach. To region niezwykły, magiczny, idealny by połączyć służbowy wyjazd z odrobiną odpoczynku na łonie natury.

Bieszczady to stosunkowo niskie góry, należące do Beskidów Wschodnich, które z kolei są częścią Zewnętrznych Karpat Wschodnich. Położone na terenie województwa podkarpackiego, w południowo-wschodniej części kraju, rozciągają się również na teren sąsiadujących Ukrainy i Słowacji.

To cały czas odkrywany przez turystów region z wieloma unikatowymi atrakcjami. Zabytkowe cerkwie, drewniane kościółki, maleńkie cmentarze... Ale to także raj dla fanów spędzania czasu na łonie natury, dla rowerzystów i traperów. Trasy piesze o różnym stopniu zaawansowania umożliwiają czerpanie radości z kontaktu z przyrodą nie tylko fanom wypraw wysokogórskich.

Bieszczady to przede wszystkim urokliwe małe miasteczka i wioski: Cisna, Czarna, Komańcza, Solina, Ustrzyki Dolne i Górne. W tym regionie położona jest również gmina Lutowiska – to siódma pod względem powierzchni gmina w Polsce, mająca jednocześnie najniższą gęstość zaludnienia. Mieszka w niej zaledwie 2200 osób.

Jak dojechać na konferencje w Bieszczady?

Najwygodniej dojechać w Bieszczady własnym samochodem, bowiem transport publiczny w tym regionie nie jest zbyt dobrze rozwinięty. Pociągiem można dojechać do Sanoka lub nieco dalej do Zagórza, dalsza eksploracja Bieszczadów jest możliwa już tylko przy użyciu transportu kołowego. Na więcej połączeń można liczyć w okresie wakacyjnym, jednak i one nie zapewniają komfortowej podróży (autobusy odjeżdżają rzadko, bardzo często tylko raz dziennie). W niektóre części regionu dojeżdżają prywatne busiki, jednak i one jeżdżą dość rzadko.

Jeżeli zdecydujemy się na podróż autem należy być czujnym i nie ufać do końca nawigacji. W Bieszczadach jest sporo niezłej jakości, utwardzonych lub wręcz asfaltowych dróg leśnych, które są zamknięte dla ruchu. Mimo to nawigacje samochodowe często pokazują je kierowcom. Dlatego warto mieć ze sobą tradycyjną, papierową mapę, mogą się bowiem również zdarzyć miejsca kiepsko oznakowane.

Organizacja konferencji w Bieszczadach

Bieszczady czarują o każdej porze roku – spotkanie służbowe w tym regionie będzie miało inny, niepowtarzalny urok wiosną, a zupełnie inny zimą. Niemniej jednak będzie oryginalnie, wyjątkowo i pięknie. I niekoniecznie kameralnie.

Obiektem umożliwiającym organizację największego eventu w Bieszczadach jest czterogwiazdkowy Hotel Arłamów – największy hotel w regionie, położony w Arłamowie, w gminie Ustrzyki Dolne. Jego przestrzeń konferencyjna to kilkanaście zróżnicowanych co do wielkości sal konferencyjnych z możliwością łączenia w dowolnych konfiguracjach. Dzięki temu możliwa jest organizacja eventu nawet dla 1670 osób.
Hotel Salamandra w Hoczewie zapewnia salę konferencyjną mieszczącą 180 osób. Gościniec Dębowa Gazdówka w Ustrzykach Dolnych oferuje dwie sale konferencyjne dla 150 osób oraz możliwość organizacji bankietu dla 120 gości. Dwie sale ma również Hotel Lawrota w tym samym mieście. Można w nim zorganizować konferencję dla 125 osób i bankiet dla 100. Podobnie jak w ośrodku wypoczynkowym Połoniny w Polańczyku, który zmieści 100 uczestników konferencji. Podobnej wielkości wydarzenie można zorganizować w Hotelu Carpatia Bieszczadzki Gościniec położonym przy tzw. pętli bieszczadzkiej pomiędzy Cisną a Wetliną. Osobom poszukującym dodatkowych atrakcji spodoba się Hotel Solina Spa, który oddaje do dyspozycji gości doskonale wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe mieszczące od kilku do 120 osób. Oprócz tego oferuje również spa i wyjątkowe otoczenie natury oraz wyjątkowe położenie – nad Soliną.

 

Klimatyczne wyjazdy integracyjne w Bieszczadach

 

Zdecydowanie więcej jest jednak obiektów oferujących bardziej kameralne i klimatyczne sale z miejscami dla mniejszej liczby osób. To przestrzenie idealne na organizację firmowych szkoleń, warsztatów czy spotkań integracyjnych. W miejscowości Strzebowiska na gości czeka urokliwa Osada Magury dysponująca salą konferencyjną dla 85 osób, Hotel Zefir w Polańczyku z salą dla 80 osób, ośrodek wypoczynkowy Wisan w miejscowości Bystre z salą konferencyjną dla 60 osób, czy Villa Neve w Ustrzykach Dolnych z dwiema salami konferencyjnymi dla 50 osób.
 
Na organizatorów eventów w Bieszczadach czeka mnóstwo obiektów idealnych na spotkania biznesowe w mniejszym gronie, które mogą być połączone z relaksem i wypoczynkiem. Na południu regionu, w Czarnej, zlokalizowany jest Hotel Perła Bieszczadów. Oprócz zaplecza konferencyjnego (3 sale konferencyjne na 30, 50 i 150 osób) na gości czeka strefa fitness & spa, wypożyczalnia rowerów, basen, korty tenisowe, łowisko pstrąga oraz (w sezonie zimowym) oświetlony stok narciarski. Podobnie jak w Chutorze Kozackim w Dolinie Koni w miejscowości Zagórz. Oprócz sali konferencyjnej mogącej pomieścić 130 osób, na uczestników spotkań czekają dodatkowe atrakcje związane z lokalizacją obiektu i jego wyposażeniem (sauna, jacuzzi, fitness, kort tenisowy).

Zdj. Jezioro Solina, Polańczyk, 2007 mow, Wikimedia Commons